MASZ KREDYT WE FRANKACH?
SZUKASZ POMOCY PRAWNEJ?


ZADZWOŃ!
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ!
ODFRANKOWIENIE - JEDYNI SPECJALIŚCI W ŁODZI !

biuro@prawo-centrum.pl
+48 787 610 727

Jeżeli posiadasz kredyt bankowy indeksowany do kursu franka szwajcarskiego (lub innej waluty obcej) i dotknęły Cię skutki zmiany wartości tej waluty, niniejszy projekt adresowany jest właśnie do Ciebie.

Projekt skierowany jest przede wszystkim do kredytobiorców, którzy zawarli umowy kredytowe w latach 2006-2010, co nie oznacza, iż zawierając umowę w innym okresie jesteś pozbawiony roszczeń

Napisz lub zadzwoń do Centrum, a dokonamy oceny postanowień Twojej umowy i udzielimy rzeczowej informacji o przysługujących Ci prawach.

Koniec zgody na stosowanie przez Banki niedozwolonych klauzul umownych.

Koniec zgody na niesprawiedliwe traktowanie ludzi, „bo i tak tylko nieliczni pójdą do sądu”

Centrum jest pionierem na łódzkim rynku pomocy prawnej, jako pierwsi w województwie opracowaliśmy kompleksowy model postępowania względem Banków stosujących w umowach kredytowych niedozwolone klauzule umowne.

Jeżeli jesteś kredytobiorcą lub znasz kogoś kredytobiorcę, którego dotknęły skutki zmiany kursu walut – zadzwoń lub napisz do Nas celem umówienia nieodpłatnego spotkania ze specjalistą z dziedziny prawa bankowego!

Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że uda nam się pomóc, a w efekcie kredyt będzie tańszy, niż gdyby został pierwotnie wypłacony w walucie Polskiej !

CZY WIESZ, ŻE MOŻESZ ŻĄDAĆ ZWROTU NAWET KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘC ZŁOTYCH NADPŁACONEGO KREDYTU ?!