Centrum Pomocy
i Obsługi Prawnej sp. z o.o.


ul.Liściasta17, 91-357 Łódź
biuro@prawo-centrum.pl
+48 787 610 727

KRS:0000635668
NIP:7262661864
REGON:365332771
Nasza Misja


Centrum zostało powołane w celu rozwiązywania konkretnych problemów prawnych stanowiących bariery dla rozwoju społecznego lub gospodarczego. Opracowaliśmy metodę rozwiązywania rozwiązywania problemów w oparciu o schemat Czterech kroków.Dzięki temu, że udało nam się nawiązać współpracę z licznym gronem specjalistów jesteśmy w stanie zdiagnozować każdy problem. Jeżeli więc dostrzegasz problem prawny dotykający Ciebie lub innych, zgłoś go do Centrum. Nie da się rozwiązać problemu nie wiedząc o jego istnieniu.

Posiadając wiedzę o problemie konieczne jest zbadanie jego skali i liczby osób zainteresowanych jego rozwiązaniem. Intencją Centrum jest skupianie się tylko na rzeczywistych barierach rozwoju danej dziedziny życia społecznego lub gospodarczego.

.

Kolejnym etapem każdego z projektów jest opracowanie jego rozwiązania. W tym celu Centrum korzysta z pomocy wykwalifikowanych prawników. Centrum nie dyskryminuje wolontariatu oraz osób z wyższym wykształceniem prawniczym, u współpracowników preferowane jest jednak posiadanie uprawnień zawodowego pełnomocnika oraz zatrudnienie w działającej już Kancelarii Adwokackiej lub Kancelarii Radców Prawnych.

Ideą Centrum jest poszukiwanie i rozwiązywanie problemów prawnych, które dotykają większej liczby osób. Wdrożenie to najważniejszy i jednocześnie najtrudniejszy z etapów działania Centrum. Sytuacja każdej z osób, choć w pewnym stopniu typowa, częstokroć różni się istotnie w szczegółach. Przykładamy dużą wagę do tego, aby opracowane przez nas modelowe rozwiązania były dostosowane do potrzeb konkretnego Odbiorcy. Jest to możliwe dzięki wiedzy i wyjątkowej odpowiedzialności naszych ekspertów.

Nasz Zespół


Centrum powstało z inspiracji łódzkich prawników oraz przedsiębiorczej pasji Prezesa Zarządu Centrum, będącego jednocześnie większościowym wspólnikiem Centrum. W przeciwieństwie do większości funkcjonujących obecnie firm prawniczych Centrum nie zatrudnia stałego zespołu prawników, a skupia się na ich angażowaniu do realizacji poszczególnych projektów koordynowanych przez Centrum. W ten sposób mamy możliwość zaangażowania każdorazowo prawników specjalizujących się dokładnie w tych dziedzinach prawa, których dotyczy problem. Centrum skupia specjalistów z wielu dziedzin, przede wszystkim posiadających uprawnienia do pełnienia funkcji zawodowego pełnomocnika – adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych oraz rzeczników patentowych.