JESTEŚ DŁUŻNIKIEM?Zadzwoń lub napisz do nas:
biuro@prawo-centrum.pl
+48 787 610 727

Jeżeli jesteś zadłużony i potrzebujesz fachowego wsparcia:

Napisz lub zadzwoń do Centrum, a uzyskasz pomoc wykwalifikowanych prawników, którzy indywidualnie zapoznają się z Twoją sytuacją i zaproponują jej rozwiązanie.

Niejednokrotnie, choć sytuacja może wydawać się bez wyjścia, z prawnego punktu widzenia wcale nie musi taką być w rzeczywistości!

Na rynku dostępna jest szeroka oferta firm windykacyjnych, podejmowane przez nie działania często odbiegają jednak istotnie od standardów etycznych, naruszają zasady współżycia społecznego.

Naszym zdaniem nie powinno nigdy dochodzić do takiej sytuacji, w której dłużnik nękany jest uporczywymi telefonami, windykatorzy nachodzą dłużnika i jego sąsiadów lub pozostawiają w ich skrzynkach odbiorczych informacje o jego zadłużeniu.


Ponadto dokładna analiza sytuacji rynkowej pokazuje, że firmy windykacyjne bardzo często uzyskują tytuły wykonawcze na wierzytelności przedawnione lub całkowicie nieudowodnione (i niemożliwe do udowodnienia !), a nakazy zapłaty niejednokrotnie nie zostają zaskarżone ze względu na nieaktualność adresu dłużnika.